Mesudiye Gündem'in ağır misafirleri vardı

Mesudiye Gündem gazetemize MHP Mesudiye belediye başkan adayı Hasan Açıkgöz ve dernek başkanları, Muhtar adayları ziyarette bulundular.

Yorum (0)     Bu haber 74404 kez okundu
05.02.2014 13:27:25

Erdem Medya Grup bünyesinde yayın yayatına başlayan Mesudiye Gündem Gazetemize ziyaretler sürüyor.

Ziyarete"Mesudiye MHP belediye başkan adayı Hasan Açıkgöz, Mesudiye MHP ilçe başkanı Şinasi Keskin, eski Sarıca Köyü dernek başkanı Mustafa Coşkun, Güzle Köyü Muhtar adayı Sedat Aydoğanoğlu,  Güzle Köyü dernek başkanı Seyhan Kaya, Üçyol Muhtar adayı Yakup Erdem ve Mesudiye'li bir çok vatandaş ziyarette bulunarak hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundular. 

Genel Yayın Yönetmenimiz Sedat Erdem "Kısa sürede Mesudiye genelinde büyük ses getiren Mesudiye Gündem Gazetemize ilgi gün geçtikçe artıyor. "Doğru, Tarafsız ve İlkeli" bir yayın anlayışından hiç bir zaman sapmayacağız " dedi. 

Mesudiye'de güncel konular ile ilgili 

HASAN AÇIKGÖZ " MESUDİYE BİZİM HERŞEYİMİZ

MHP Mesudiye belediye başkan adayı Hasan Açıkgöz "Mesudiye bizim herşeyimiz. Seçimler gelir geçer ama bizler oralardayız. Özlem duyduğumuz vatan diyarımız bizler için her zaman ön pilandadır" dedi. 

Açıkgöz" Bir seçim sürecindeyiz. Tüm adaylara öncelikli başarılar dilerim. Mesudiye ilçemizi yönetmeye talip olmuş hangi partiden aday olursa olsun herkesi gönülden kutluyorum. Sözde Mesudiye'lilik olmaz. Özde olması lazım. İnşallah yakın sürede ilçemiz ile ilgili donanımlı güzel projelerimizi sizlerle paylaşacağız. İlçemizin eksikleri çok. Bunları sizlerde biliyorsunuz.. Mevlam neylerse güzel eyler. Hakkımızda hayırlısı ne ise olsun" diyerek sözlerini tamamladı. 

Mesudiye Gündem

www.mesudiyegundem.com

 Bu haber 74404 kez görütülendi


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.
Ad Soyad
  
Email
  
Yorum
 
3+3=?
 


 Benzer Haberler

Yazarlarımız

Oğuz Karaduman
Mesudiye’de Tatil Bir Başka Güzel


21.08.2017

Av.Uğur Tarhan
Eski Hastalıklar, Taze Umutlar


07.07.2017

Serpin Alparslan
Sinema Ve Tiyatrodan Yoksun 7 İlimiz


07.07.2017

Tekin Toklucu
1.MESUDİYE MARATON’U


13.04.2016

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay